DLW32SH101XF2L
MFR.Part #
DLW32SH101XF2L
JLCPCB Part #
C1857795
Package
SMD-4P,3.2x2.5mm
Description
-40℃~+125℃ 100uH@0.1MHz 10MΩ 115mA 125V 2 2.1Ω 50V SMD-4P,3.2x2.5mm Common Mode Filters ROHS