DLW21SR670HQ2L
MFR.Part #
DLW21SR670HQ2L
JLCPCB Part #
C237523
Package
SMD-4P,2x1.2mm
Description
-40℃~+85℃ 10MΩ 2 20V 250mΩ 400mA 50V 67Ω@100MHz SMD-4P,2x1.2mm Common Mode Filters ROHS