DLW21SN900HQ2L
MFR.Part #
DLW21SN900HQ2L
JLCPCB Part #
C97855
Package
SMD-4P,2x1.2mm
Description
-40℃~+85℃ 10MΩ 2 20V 280mA 410mΩ 50V 90Ω@100MHz SMD-4P,2x1.2mm Common Mode Filters ROHS