DLW21SN670SQ2L
MFR.Part #
DLW21SN670SQ2L
JLCPCB Part #
C113043
Package
SMD-4P,2x1.2mm
Description
-40℃~+85℃ 10MΩ 125V 2 250mΩ 400mA 50V 67Ω@100MHz SMD-4P,2x1.2mm Common Mode Filters ROHS