DLW21SN371SQ2L
MFR.Part #
DLW21SN371SQ2L
JLCPCB Part #
C113042
Package
SMD-4P,2x1.2mm
Description
-40℃~+85℃ 10MΩ 2 280mA 370Ω@100MHz 450mΩ 50V 50V SMD-4P,2x1.2mm Common Mode Filters ROHS