DLW21SN261XQ2L
MFR.Part #
DLW21SN261XQ2L
JLCPCB Part #
C333985
Package
SMD-4P,2x1.2mm
Description
-40℃~+85℃ 10MΩ 2 20V 220mA 260Ω@100MHz 50V 590mΩ SMD-4P,2x1.2mm Common Mode Filters ROHS