DLW21HN121HQ2L
Extended
Manufacturer
Murata Electronics
MFR.Part #
DLW21HN121HQ2L
Description
-40℃~+85℃ 120Ω@100MHz 2 200mA 20V 680mΩ - Common Mode Filters ROHS