DLP11TB800UL2L
MFR.Part #
DLP11TB800UL2L
JLCPCB Part #
C91591
Package
SMD
Description
-40℃~+85℃ 1.88Ω 100mA 2 5V 80Ω@100MHz SMD Common Mode Filters ROHS