DLP11RB400UL2L
Extended
Manufacturer
Murata Electronics
MFR.Part #
DLP11RB400UL2L
JLCPCB Part #
C910778
Package
SMD-4P,1x1.2mm
Description
-40℃~+85℃ 1.3Ω 100mA 12.5V 2 40Ω@100MHz 5V SMD-4P,1x1.2mm Common Mode Filters ROHS