DLP0QSN900HP2D
Extended
Manufacturer
Murata Electronics
MFR.Part #
DLP0QSN900HP2D
Description
-40℃~+85℃ 100mA 12.5V 2 5V 90Ω@100MHz - Common Mode Filters ROHS