DLM0QSB350HY2D
MFR.Part #
DLM0QSB350HY2D
JLCPCB Part #
C3211867
Package
SMD-4P,0.6x0.6mm
Description
-40℃~+85℃ 10MΩ 12.5V 120mA 2.3Ω 35Ω@100MHz 5V SMD-4P,0.6x0.6mm Common Mode Filters ROHS