DLM0NSB120HY2D
Extended
Manufacturer
Murata Electronics
MFR.Part #
DLM0NSB120HY2D
JLCPCB Part #
C3211689
Package
SMD-4P,0.9x0.7mm
Description
-40℃~+85℃ 1.2Ω 10MΩ 12Ω@100MHz 160mA 2 5V SMD-4P,0.9x0.7mm Common Mode Filters ROHS