DEJF3E2103ZN2A
Extended
Manufacturer
Murata Electronics
MFR.Part #
DEJF3E2103ZN2A
Description
-20%~+80% 10nF 11mm 250V 7.3mm - Through Hole Ceramic Capacitors ROHS