DEJE3E2222ZN3A
Extended
Manufacturer
Murata Electronics
MFR.Part #
DEJE3E2222ZN3A
Description
-20%~+80% 2.2nF 250V 7.5mm 8mm - Through Hole Ceramic Capacitors ROHS