DEHR33F182KA3B
Extended
Manufacturer
Murata Electronics
MFR.Part #
DEHR33F182KA3B
Description
1.8nF 16mm 3.15kV 7.5mm ±10% - Through Hole Ceramic Capacitors ROHS