DEHR33D681KA3B
MFR.Part #
DEHR33D681KA3B
JLCPCB Part #
C161081
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
-25℃~+125℃ 440V 680pF ±10% 插件,P=7.5mm Safety Capacitors ROHS