DEF1XLH470JN3A
Extended
Manufacturer
Murata Electronics
MFR.Part #
DEF1XLH470JN3A
Description
47pF 6.3kV 7.5mm 9mm SL ±5% - Through Hole Ceramic Capacitors ROHS