DEF1XLH100JN3A
Extended
Manufacturer
Murata Electronics
MFR.Part #
DEF1XLH100JN3A
Description
10pF 6.3kV 7.5mm 7mm SL ±5% - Through Hole Ceramic Capacitors ROHS