DECE33J222ZC4B
Extended
Manufacturer
Murata Electronics
MFR.Part #
DECE33J222ZC4B
JLCPCB Part #
C161078
Package
Plugin,P=10mm
Description
-20%~+80% 10mm 15mm 2.2nF 6.3kV 7mm 插件,P=10mm Through Hole Ceramic Capacitors ROHS