DEBF33D102ZC1B
Extended
Manufacturer
Murata Electronics
MFR.Part #
DEBF33D102ZC1B
Description
-20%~+80% 1nF 2kV 5mm 5mm - Through Hole Ceramic Capacitors ROHS