DEBE33D103ZA3B
MFR.Part #
DEBE33D103ZA3B
JLCPCB Part #
C337890
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
-20%~+80% 10nF 16mm 2kV 5mm 7.5mm 插件,P=7.5mm Through Hole Ceramic Capacitors ROHS