DEBE33D102ZA2B
Extended
Manufacturer
Murata Electronics
MFR.Part #
DEBE33D102ZA2B
Description
-20%~+80% 1nF 2kV 5mm 6mm - Through Hole Ceramic Capacitors ROHS