DEBB33F152KA3B
MFR.Part #
DEBB33F152KA3B
JLCPCB Part #
C470858
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
1.5nF 11mm 3.15kV 6mm 7.5mm ±10% 插件,P=7.5mm Through Hole Ceramic Capacitors ROHS