DEBB33D471KA2B
MFR.Part #
DEBB33D471KA2B
JLCPCB Part #
C161073
Package
Plugin,P=5mm
Description
2kV 470pF 5mm 5mm 6mm ±10% 插件,P=5mm Through Hole Ceramic Capacitors ROHS