DEA1X3D120JC1B
Extended
Manufacturer
Murata Electronics
MFR.Part #
DEA1X3D120JC1B
Description
12pF 2kV 4.5mm 5mm SL ±5% - Through Hole Ceramic Capacitors ROHS