DE6E3KJ472MN4A
Extended
Manufacturer
Murata Electronics
MFR.Part #
DE6E3KJ472MN4A
JLCPCB Part #
C20041538
Package
Plugin,P=10mm
Description
-40℃~+125℃ 300V、440V 4.7nF X1、Y2 ±20% Plugin,P=10mm Safety Capacitors ROHS