DE6E3KJ332MN3A
Extended
Manufacturer
Murata Electronics
MFR.Part #
DE6E3KJ332MN3A
JLCPCB Part #
C1623303
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
-40℃~+125℃ 3.3nF 300V、440V X1,Y2 ±20% 插件,P=7.5mm Safety Capacitors ROHS