DE6E3KJ332MB4B
Extended
Manufacturer
Murata Electronics
MFR.Part #
DE6E3KJ332MB4B
JLCPCB Part #
C20041534
Package
Plugin,P=10mm
Description
-40℃~+125℃ 3.3nF 300V、440V X1、Y2 ±20% Plugin,P=10mm Safety Capacitors ROHS