DE6E3KJ102MA3B
Extended
Manufacturer
Murata Electronics
MFR.Part #
DE6E3KJ102MA3B
JLCPCB Part #
C710553
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
-40℃~+125℃ 1nF 300V、440V X1,Y2 ±20% 插件,P=7.5mm Safety Capacitors ROHS