CSTCR6M29G55B-R0
Extended
Manufacturer
Murata Electronics
MFR.Part #
CSTCR6M29G55B-R0
JLCPCB Part #
C6158452
Package
SMD-3P
Description
-40℃~+125℃ 39pF 50Ω 6.29MHz SMD-3P Ceramic Resonators ROHS