BWR-15/670-D12A-C
Extended
Manufacturer
Murata Electronics
MFR.Part #
BWR-15/670-D12A-C
Description
15V 1kV 2 20W 670mA 83% 9V~36V Over Current Protection、Overvoltage protection - Isolated Power Modules ROHS