BWR-15/575-D24A-C
Extended
Manufacturer
Murata Electronics
MFR.Part #
BWR-15/575-D24A-C
JLCPCB Part #
C5956571
Package
DIP-6
Description
1.5kV 15V 17W 18V~36V 2 575mA 84% DIP-6 Isolated Power Modules ROHS