BST-15/100-D48-C
Extended
Manufacturer
Murata Electronics
MFR.Part #
BST-15/100-D48-C
JLCPCB Part #
C5565072
Package
DIP-8
Description
100mA 15V 18V~72V 1kV 2 3W 76% DIP-8 Isolated Power Modules ROHS