BPM15-120-Q12-C
Extended
Manufacturer
Murata Electronics
MFR.Part #
BPM15-120-Q12-C
JLCPCB Part #
C6135168
Package
DIP-6
Description
1.6kV 12V 15W 2 625mA 84% 9V~36V DIP-6 Isolated Power Modules ROHS