BNX025H01L
Extended
Manufacturer
Murata Electronics
MFR.Part #
BNX025H01L
JLCPCB Part #
C127891
Package
SMD-4P,12.1x9.1mm
Description
-55℃~+125℃ 10uF 2 20A 25V 35dB@50kHz~1GHz 5 No SMD-4P,12.1x9.1mm EMI/RFI Filters (LC, RC Networks) ROHS