BLM41PG750SZ1L
Extended
Manufacturer
Murata Electronics
MFR.Part #
BLM41PG750SZ1L
JLCPCB Part #
C6131980
Package
1806
Description
1 150mΩ 75Ω@100MHz 1806 Ferrite Beads ROHS