BLM41PG750SH1L
Extended
Manufacturer
Murata Electronics
MFR.Part #
BLM41PG750SH1L
JLCPCB Part #
C703108
Package
1806
Description
1 15mΩ 75Ω@100MHz 1806 Ferrite Beads ROHS