BLM41PG102SZ1L
MFR.Part #
BLM41PG102SZ1L
JLCPCB Part #
C710525
Package
1806
Description
-55℃~+125℃ 1 1.5A 1kΩ@100MHz 90mΩ ±25% 1806 Ferrite Beads ROHS