BLM31KN471BH1L
MFR.Part #
BLM31KN471BH1L
JLCPCB Part #
C2992332
Description
-55℃~+150℃ 1 2.7A 20mΩ 470Ω@100MHz ±25% 1206 Ferrite Beads ROHS