BLM31KN271SN1L
MFR.Part #
BLM31KN271SN1L
JLCPCB Part #
C703115
Package
1206
Description
-55℃~+125℃ 1 16mΩ 270Ω@100MHz 4.5A ±25% 1206 Ferrite Beads ROHS