BLM31KN271SN1K
Extended
Manufacturer
Murata Electronics
MFR.Part #
BLM31KN271SN1K
JLCPCB Part #
C6515777
Package
1206
Description
16mΩ 270Ω@100MHz 1206 Ferrite Beads ROHS