BLM31KN102SH1K
Extended
Manufacturer
Murata Electronics
MFR.Part #
BLM31KN102SH1K
JLCPCB Part #
C5558747
Package
1206
Description
1kΩ@100MHz 75mΩ 1206 Ferrite Beads ROHS