BLM21SP700SZ1D
MFR.Part #
BLM21SP700SZ1D
JLCPCB Part #
C5143540
Description
-55℃~+125℃ 1 6A 70Ω@100MHz 9mΩ ±25% 0805 Ferrite Beads ROHS