BLM21SP601SN1D
MFR.Part #
BLM21SP601SN1D
JLCPCB Part #
C3716677
Description
-55℃~+125℃ 1 2.3A 600Ω@100MHz 60mΩ ±25% 0805 Ferrite Beads ROHS