BLM21SP181BH1D
MFR.Part #
BLM21SP181BH1D
JLCPCB Part #
C1533922
Description
-55℃~+150℃ 1 180Ω@100MHz 20mΩ 4A ±25% 0805 Ferrite Beads ROHS