BLM21RK102SN1D
MFR.Part #
BLM21RK102SN1D
JLCPCB Part #
C498363
Description
-55℃~+125℃ 1 1kΩ@100MHz 200mA 500mΩ ±25% 0805 Ferrite Beads ROHS