BLM21PG331SH1D
MFR.Part #
BLM21PG331SH1D
JLCPCB Part #
C72904
Description
-55℃~+125℃ 1 1.5A 330Ω@100MHz 70mΩ ±25% 0805 Ferrite Beads ROHS