BLM21PG220BH1D
MFR.Part #
BLM21PG220BH1D
JLCPCB Part #
C710509
Description
-55℃~+150℃ 1 22Ω@100MHz 3.3A 9mΩ ±25% 0805 Ferrite Beads ROHS