BLM21HE122SH1L
MFR.Part #
BLM21HE122SH1L
JLCPCB Part #
C6515773
Description
-55℃~+125℃ 1 1.2kΩ@100MHz 110mΩ ±25% 0805 Ferrite Beads ROHS