BLM21BD151SN1D
MFR.Part #
BLM21BD151SN1D
JLCPCB Part #
C710504
Description
-55℃~+125℃ 1 150Ω@100MHz 250mΩ 350mA ±25% 0805 Ferrite Beads ROHS